-Škola za srednje i više stručno obrazovanje „Ivan Uskoković” ispratila je još jednu generaciju uspješnih maturanata. Na maturskoj noći u SC „Morača”, okupilo se oko 250 učenika četvrte godine, koji su do kasno u noć slavili. Da su spremni da naprave prvi korak u svijet odraslih učenici su dokazali kako znanjem tako dobrim vaspitanjem. Uz taktove muzike plesalo se, pjevalo i veselilo, pa je noć obilježena dobrim raspoloženjem i drugarstvom.
-Želim da im poručim da nastave da budu dobri ljudi kao što su bili kroz ovo naše školovanje, da rade na daljoj edukaciji i da budu kao što smo ih mi spremili za život, ne samo kroz vaspitni gdje smo zajedno sa porodicom uspjeli da ih naučimo na tom dijelu, nego i edukativno mogu da se uhvate u koštac sa problemima. Uz pomoć toga mogu da samostalno rade i zarade svoju koru hljeba, a oni koji žele da studiraju dalje mogu ravnopravno da nastave sa svojim vršnjacima- rekao je Žarko Borovinić, direktor.
M.M.N.
III-9
automehaničar
odjeljenski starješina Svetozar Šofranac
Milivoje Anđušić
Krsto Bojanović
Nikola Damjanović
Stefan Danilović
Dejan Dragojević
Dragan Ivanović
Dejan Klikovac
Žarko Knežević
Radovan Kordić
Ilija Kukuličić
Milovan Manojlović
Vuk Milošević
Ilija Ostojić
Borko Perković
Marko Rakočević
Slavko Rnković
Adis Turković
Stefan Vukčević
Aldin Đoković
Mihad Šahmanović
III-10
vozač motornog vozila /instalater sanitarnih uređaja grijanja i klimatizacije
odjeljenski starješina Vesko Rašković
Vuksan Dedivanović
Lazar Jocović
Amar Koljenović
Igor Lazović
Adnan Lekić
Pavle Lončar
Anton Micaković
Nikica Milikić
Miško Radovanić
Milorad Radunović
Milan Rakočević
Miodrag Vujadinović
Filip Čelebić
Goran Đuričković
IV-1
tehničar za kopjutersko konstruisanje i upravljanje/mašinski tehničar za energetiku
odjeljenski starješina Živko Glavinčevski
Boban Bobičić
Aleksandar Brković
Marijana Bulatović
Milorad Ivanović
Dalibor Jovanović
Lazar Jovanović
Luka Jovović
Zoran Jovović
Bogdan Kukuličić
Srđan Pavlović
Miloš Radinović
Dragan Radonjić
Anđela Radulović
Petar Rakočević
Filip Sekulović
Miloš Stanković
Saša Stanković
Marija Vojvodić
Damjan Đurović
IV-3
tehničar drumskog saobraćaja
odjeljenski starješina Zoran Lakušić
Dajana Asanović
Ivan Bojović
Anđelo Brajović
Vladimir Dević
Jovan Dujović
Jelica Glavičanin
Uroš Krivokapić
Sava Kruščić
Radovan Mandić
Lazar Martinović
Andrija Mašković
Milena Mihaljević
Aleksa Milić
Bojana Nedić
Teodora Pejović
Marko Perović
Vlado Perović
Aleksa Popović
Danilo Raičević
Miloš Raičević
Rastko Sekulović
Lazar Terzić
Boris Vlahović
Miloš Vukčević
Nikola Ćetković
Miroslav Đurović
IV-2
automehatroničar
ljenski starješina Nela Radulović
Mileta Bulatović
Stefan Bulatović
Adnan Frljučkić
Pavle Gvozdenović
Dejan Irić
Ivan Ivanović
Stefan Janković
Miloš Joksimović
Jovan Joksović
Nebojša Jovanović
Simo Krkotić
Amir Krnić
Filip Krstović
Andrija Lalović
Predrag Leković
Marko Lukačević
Vukić Meović
Jovan Milić
Nemanja Miranović
Bojan Pavićević
Petar Perović
Veljko Popović
Bogdan Potpara
Igor Potpara
Dražen Radević
Borko Radinović
Ranko Radosavović
Ljubomir Radovanović
Vasilije Radović
Jovan Radulović
Luka Radulović
Alan Turković
Nemanja Varagić
Ognjen Vujačić
Đorđije Šarčević
IV-5
špeditersko agencijski i carinski tehničar
odjeljenski starješina Dragana Kovačević
Jovana Anđić
Nikolina Bjelanović
Dušan Bogojević
Nina Boljević
Igor Darmanović
Ostoja Grba
Amar Hasanagić
Đorđe Ivanović
Radovan Janković
Vuk Janković
Radomir Kažić
Eldin Kijamet
Valentina Kolenović
Kristina Krković
Lejla Kukuljac
Petar Marković
Ivana Nikolić
Balša Pajović
Kristijan Paljušević
Milena Prelević
Marija Radonjić
Milica Radovanović
Balša Spaić
Matija Stijepović
Anđela Vidić
Anđela Vlahović
Ksenija Vuković
Vuk Vuković
Luka Vuksanović
Vojin Vučetić
Nikolina Zečević
Tijana Zečević
Stefan Ćorsović
Emil Škrijelj
Milica Šćepanović
IV-4
tehničar drumskog saobraćaja
odjeljenski starješina Radomir Prelević
Anastasija Adžić
Marija Banjević
Sava Barović
Bojana Bojić
Zoran Dragović
Dragan Golubović
Nemanja Josipović
Spasoje Karadžić
Vladimir Keković
Ivan Knežević
Miloš Knežević
Nikola Knežević
Krsto Kostić
Nikola Lazović
Miloš Marković
Anđela Medvidović
Aleksandar Perović
Tamara Petrović
Amel Piranić
Lazar Rakočević
Dobrica Tatar
Nemanja Vlaović
Sreten Vujošević
Luka Vučković
Ivona Đukić
Balša Šoškić
Nemanja Šukić
IV-6
poštansko logistički tehničar
odjeljenski starješina Violeta Šćekić
Đorđe Bogdanović
Filip Božović
Andreja Bulatović
Katarina Bučevac
Ervina Cikotić
Arnela Fetić
Nađa Janjušević
Vuk Marković
Igor Medenica
Milka Milisavljević
Lazar Miljanić
Dalibor Novaković
Biljana Nuculović
Slađana Pajović
Anđela Pantović
Jelena Pavlović
Mihailo Pejović
Nemanja Pejović
Nemanja Peković
Jelena Sekulić
Marko Sekulović
Jakov Sinđić
Jovana Vlahović
Goran Vuletić
Kristina Čađenović
Đorđije Šćekić
IV-7
saobraćajno transportni tehničar/tehničar vuče
odjeljenski starješina Tanja Raković
Milovan Aligrudić
Stefan Aligrudić
Vojin Anđušić
Dimitrije Bajčetić
Ivana Bojović
Ivan Boljević
Milo Drakić
Milan Fatić
Dalibor Gojak
Miloš Kaluđerović
Petar Klikovac
Zoran Klikovac
Igor Knežević
Nenad Milačić
Ognjen Miranović
Nikoleta Mujović
Marko Peličić
Danilo Perović
Zeko Pinčić
Miodrag Popović
Danilo Rakočević
Rade Rakočević
Vukojica Rudić
Amer Sijarić
Marko Skrobanović
Dino Toković
Miloš Ulićević
Nikola Vuletić
Armin Zoronjić
Aleksa Šuškavčević
Dejan Šćekić
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.